Bezpečný úřad

Bezpečný úřad je projekt, který vznikl s cílem pomáhat obcím, krajům a jiným organizacím v oblasti bezpečnosti a spisové služby. Na tomto projektu spolupracují odborníci z řad auditorů, právníků a expertů na bezpečnost a spisovou službu, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací pro obce, kraje a města.

Pro koho je projekt určený

Projekt Bezpečný úřad je určený pro všechny obce, města a kraje, které mají zájem na tom, aby měly splněny legislativní povinnosti v oblasti bezpečnosti a spisové služby. Kromě obcí měst a krajů se mohou do projektu zapojit také sdružení, mikroregiony, místní akční skupiny a další regionální organizace a úřady. Více informací...

Proč vstoupit do projektu

Spolupráce přináší úřadům potřebné odborné znalosti a zkušenosti v oblasti bezpečnosti, spisové služby a archivnictví. Pomůžeme vám odhalit a napravit chyby v dokumentacích, které mohou vést k závažným bezpečnostním rizikům, stížnostem či žalobám a případným sankcím v řádech statisíců. Získání certifikátu Bezpečný úřad pozvedne dobré jméno vaší obce.

Přesvědčete se o dalších výhodách projektu

Jak probíhá spolupráce a certifikace

Spolupráci je možné navázat prostřednictvím kontaktního formuláře, na základě kterého se vám do 2 dnů ozveme. Pro získání certifikátu Bezpečný úřad je zapotřebí projít certifikačním auditem, kterému předchází osobní schůzka, konzultace a revize současného stavu. Samotný audit probíhá dle předem stanoveného harmonogramu, který naleznete v sekci  Certifikace. Dozvíte se zde také, jak dlouho audit probíhá a jaká je platnost certifikátu. 

 

Navazující služby

Mimo bezpečnostní audit a certifikaci vám můžeme poskytnout i další služby související s chodem vašeho úřadu. Nabízíme například pravidelná školení zaměstnanců a zastupitelů, pomoc s přípravou dokumentace v oblasti rizik, výkon pověřence pro GDPR a mnohé další.

 

Nejčastější otázky

Sestavili jsme pro vás přehled nejčastěji kladených otázek. Nenašli jste to, co jste hledali? Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo jednoduše přes kontaktní formulář

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. 

REFERENCE

Rukama našich auditorů prošlo úspěšně mnoho úřadů.

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám zprávu pomocí níže uvedeného formuláře. Budeme vás kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Poznámka: Kliknutím na tlačítko „ODESLAT FORMULÁŘ“ berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.